HAKKIMIZDA

AKNUR PLASTİK

           Firmamız,

          1979 yılında Dörtnurlar Ticaret olarak Kayseri´de kuruldu.

          1990 yılında Aknur Plastik olarak devam eden firmamız 1994 yılında ise İstanbul´a gelerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Plastik mutfak eşyaları üzerine her türlü ürün satışımız mevcut olup, Aknur Plastik, Aknur Cam, Aknur Spot adı altında üç firmamız bulunmaktaydı.  ithalatçı ve imalatçı firmalar ile çalışıyoruz. 3000´e yakın ürün çeşidimiz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra fason yaptığımız işler de sürmektedir. Ürünlerimizi  İstanbul ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye gelenine ve Yurt Dışına satış yapmaktayız. Ürün çeşidi o kadar hızlı gelişiyor ki yetişmek bazen mümkün olmuyor. Fakat biz Aknur Plastik olarak uzun yıllar faaliyette olduğumuz için daha dikkatli ve bilinçli adımlar attığımız için yara almadan bu durumların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Aknur Cam, Aknur Plastik ve Aknur Spot  firmamızı birleştirdik.

 

Aknur Plastik, her evde kullanılabilecek estetik, pratik ve ergonomik ürünler geliştiren bir markadır. Değişen ve sürekli yenilenen trendlere uyum sağlayan inovatif yapısıyla; kullanıcısına hayatı kolaylaştıran ürünler sağlamayı amaçlar. 

Aknur Plastik, pratik ve sıradışı ürünleri geliştirirken; tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder. Kendi bünyesinde sahip olduğu ürün geliştirme, tasarım ve arge departmanlarının raporları doğrultusunda sektördeki rakiplerinden farklı, özgün ve dinamik tasarımlar geliştirmeyi amaçlar. Ürünü ortaya çıkarırken dönemin trend çizgileri ve trend renkleri göz önünde bulundurulmaktadır. Ürünün araştırma, geliştirme, tasarım, modelleme, üretim ve sunum kısımlarının tümünde birebir kullanıcı yorumları ve eski benzer ürünlerle ilgili kullanıcı deneyimleri dikkate alınır. Estetik, ergonomik, modern, minimal, sağlıklı, efektif ve kaliteli ürünler tasarlamayı amaçlayan Aknur Plastik, sektöründe tasarım yönüyle farklılaşmayı amaçlamaktadır.

 

VİZYON

İnsanların gelişen ihtiyaçlarını gözeterek pratik, inovatif, özgün ürünler geliştiriyor ve tüketicilerin beğenisine sunuyoruz. Değişen ve gelişen beğenilerden esinlenerek tasarımlarımızı, renklerimizi ve ambalajlarımızı sürekli güncel tutuyoruz. Ortalama her yıl geliştirilen ve üretime alınan altmışın üstünde ürün ile trendi belirliyoruz. Tüm bu özelliklerimiz ile trendi takip eden değil trendi belirleyen firma olma özelliğimizi koruyoruz.

 

 KALİTE

Hammadde ve yan malzemelerden başlayan en yüksek kaliteyi elde etme politikamız ile üretimin her aşamasında titiz bir kalite kontrolü yapmaktayız. Her ürünün dış ambalajındaki özel barkod sistemi ile üretimin tüm aşamaları ve personel denetlenmektedir. Plastik ürünlerde temel kalite unsuru olan hammadde seçimimiz çok hassas olarak yapılmakta olup ürünlerimizin tamamında sertifika içeren %100 gıdaya uygun hammadde ve katkı malzemeleri kullanılmaktadır.

 

FİYAT

Firmamızın yüksek deneyim ve teknolojik alt yapısı bizlere kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünler sunabilme gücünü kazandırmaktadır. Yüksek rekabet gücüne sahip istikrarlı fiyat politikamız ile yerel pazarda, ulusal marketlerde ve seçkin toptancılardaki pazar liderliğimizi sürdürmekteyiz. Bu yüksek rekabet gücümüz ve kalitemiz dört kıtada birçok ülkede gerçekleşen satışlarımız ile bize bir dünya markası olma yolunu açmıştır.

 

SERVİS

Kalite ve fiyat odaklı satış stratejimiz siparişten yüklemeye kadar deneyimli personel ve güçlü bir stok altyapısı ile desteklenerek müşterilerimize en iyi, en hızlı hizmetin verilmesi hedeflenmiştir. Yüksek üretim kapasitemiz ve her üründen ciddi stok içeren stok altyapımız ile anında teslim kolaylığı sağlamaktayız.

 

Daha Fazlası

Bağcılar İstoç 7 Ada No:77/79 da bulunan 2 katlı showroomumuz da siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ve daha fazlası için sadece bizi tercih edin...Aknur Plastik.

© 2017 Aknur Plastik. Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım SoS9_a